Zpráva o stavu

Submissions for this form are closed.

Ubytování U Hrádečku

Kraj: 
Zlínský kraj
Okolí: 
Prostřední Bečva
Oblast: 
Beskydy

Horizontal Tabs

Popis

Ubytování u Hrádečku - rodinná dovolená v Beskydech

Ubytování U Hrádečku spočíva  v možnosti prožití dovolené v chatě, srubu anebo v rodinném domě, nacházejíci se v chráněné krajinné oblasti Beskydy na úpatí hory Radhošť v obci Prostřední Bečva, která je vzdálena 9 km od Rožnova pod Radhoštěm zároveň 7 km od přehrady na Horní Bečvě. Prožijte svou dovolenou a vyberte si ubytování podle svého přání. Těšíme se na Vás.

 

Ubytování Beskydy - rodinný dům, chata a srub

Všechny tři objekty sloužící k ubytování jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV, kuchyňkou a nachází na oploceném travnatém pozemku o rozloze 10000 m2, který je možno využít ke hrám či relaxaci. Pozemek je ohraničen řekou Bečvou jejímž údolím vede nově vybudovaná cyklostezka spojující obce Horní Bečva s městem Rožnov pod Radhoštěm. Na kolech tedy můžete pohodlně vyrazit do krásné přírody, jež nabízí Beskydy, nebo za koupáním jak na bazén do Rožnova pod Radhoštěm, tak na přehradu na Horní Bečvě. Horská kola si můžete zapůjčit přímo u nás.

 

Rodinný dům

Kapacita domu je 8 lůžek s možností až 4 přistýlek. V objektu se nachází 2 ložnice, WC, Sprcha, Myčka, TV, satelit, wifi připojení na internet, kuchyň s vybavením. Možnost využití zahradního grilu nebo ohniště. Parkování na zahradě.

 

Chata

Kapacita chaty je 5 lůžek. V objektu se nachází TV, satelit, wifi připojení na internet, krbová kamna, kuchyň s vybavením, WC, sprchový kout. Možnost využití zahradního grilu nebo ohniště. Parkování na zahradě.

 

Srub

Kapacita srubu je 4 osoby. V objektu se nachází TV, satelit, wifi připojení na internet, kuchyň s vybavením, WC, sprchový kout. Možnost využití zahradního grilu nebo ohniště. Parkování na zahradě.

 

 


Zjistit obsazenost  / rezervovat ubytování

 

 

Galerie
Ceník
Kontakt
Rezervace/Email
Možnosti v okolí

Beskydy a jejich lákadla

Každý návštěvník Beskyd, potažmo Valašska by měl navštívit proslulé Pustevny vzdálené od nás 10km, či Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm. Zajímavým výletem je také návštěva kopřivnického muzea Tatra, výlet na Štrambersků trůbu, výlet do sklářského muzea v Karlovicích či návštěva kaple na Soláni, která Vám dokreslí nádhernou přírodu jakou nabízí snad jen Beskydy.