Lovecká chata - Krkonoše

Kraj: 
Královéhradecký kraj
Okoli: 
Velká Úpa, Pec pod Sněžkou
Oblast: 
Krkonoše

Horizontal Tabs

Popis

Lovecká chata - dovolená Pec pod Sněžkou

Lovecká chata leží v obci Pec pod Sněžkou, v části Velká Úpa. Do 250 m/5 min. chůze od chaty najdete první Skiareál Velká Úpa se sedačkovou lanovkou, lyžařskou školou, půjčovnami lyží, kol, koloběžek, apod., zastávku skibusů Skiresortu Černá Hora - Pec pod Sněžkou, které Vás zdarma rozvezou po všech jejich sjezdovkách, autobusy MD, prodejny, restaurace, Wellness, Bowling s noční zábavou a další aktivity. Lovecká chata dříve usedlost horského dřevorubce, truhláře a zemědělce - stylový pension, s původní výbavou a atmosférou horské chalupy, se nachází uprostřed luk s rybníčkem mezi lesem a pstruhovou říčkou Úpou. V Lovecké chatě nabízíme 3 mezonetové pokoje.

 

Popis chaty

V Lovecké chatě je sušárna bot a oděvů, pračka, žehlírna, lyžárna, úschovna kol, společenské hry a hlavně stylová jídelna s funkčními kachlovými kamny. Zaměřujeme se na vaření tradiční české a krkonošské kuchyně, čerstvých ryb z našeho venkovního akvária, zvěřiny i produktů z naší mini farmy.
U chaty je venkovní terasa s výhledem na rybníček, kde si můžete na umělou mušku chytnout „oběd“. Posedět můžete též u grilu či udírny vedle velkého akvária a rozkvetlé skalky. V létě můžete sbírat borůvky a houby, v zimě stavět iglů, sněhuláky nebo děti bobovat na našich loukách.

V Lovecké chatě nabízíme 3 mezonetové pokoje (které umožňují oddělené spaní děti / rodiče apod.) s vlastním sociálním zařízením, sedací soupravou, novým nábytkem s možností TV a WIFI, 1 pokoj v původním stylu s krbovými kamny a vlastním sociálním zařízením, a 2 pokoje se společným sociálním zařízením. Vše je nové a nevybydlené.

 

Nabídka pokojů

 

1x pokoj typ A  ( manželská postel + 2x přistýlka)

 • roubený pokoj zařízený dobovým nábytkem s krbovými kamny a vlastním sociálním zařízením. Televize, Satelit, Wi-fi.

3x pokoj typ A  ( 4x lůžko + 2x přistýlka)

 • Podkrovní pokoj kompletně zařízený novým nábytkem s vlastním sociálním zařízením. S možností televize, Satelitu a Wi-fi.

2x pokoj typ B  ( 3x lůžko + 1x přistýlka)

 • Podkrovní pokoj kompletně zařízený novým nábytkem se společným sociálním zařízením. S možností televize, Satelitu a Wi-fi.

 

Galerie
Ceník

Pro bližší informace nám zavolejte, nebo použijte kontaktní formulář

 

Kontakt

Mobil: +420 720 946 383
Adresa: Velká Úpa 204, 542 22 Pec pod Sněžkou
www: www.loveckachatakrkonose.cz
 

Rezervace/Email
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Možnosti v okolí

Rekreace v okolí chaty

Díky naší poloze v centrální oblasti Krkonoš vždy najdete náhradní program pro případ špatného počasí, a využijete vše, co horské centrum Pec pod Sněžkou a jeho okolí nabízí ve dne i v noci. Vzdálenost do Pece pod Sněžkou pěšky po turistické cestě 10-15 min. chůze, autem nebo zdarma skibusem (staví 250m od chaty) 3 min., do Velké Úpy (lanovka) pěšky 5 min., autem 1 min. Do Trutnova autem 15 min. Pro turisty je zde nespočet různých zajímavých tras. Na Sněžku od nás, po staré štětované cestě používané horskými nosiči Hofferovými, od lanovky Portášky přes Růžohorky cca 7 km, nebo novou lanovkou až na vrchol. Dojezd autobusem až do Velké Úpy nebo Pece pod Sněžkou.

 

Tipy na výlety

 

Skiport Velká Úpa (300m od chaty)

 • lyžařský areál se sedačkovou lanovkou a dvěma vleky s 3km sjezdovek.
 •  

Skiresort Černá hora - Pec pod Sněžkou

 • Areál Jánské lázně – sedačková lanovka Černohorský Express a 11 lyžařských vleků. Upraveno je pro vás 11,3km sjezdovek různé obtížnosti.
 • Areál Černý důl – lanovky Saxner, Loap a 4 lyžařské vleky. Otevřeno je pro vás 5,9km sjezdovek různých obtížností, SnowPark a KidPark.
 • Areál Svoboda nad Úpou – 3vleky, postavena stálá slalomová trať s časomírou

 

Pec pod Sněžkou (2km)

 • Sportcentrum Horizont - bazén, whirlpool, sauna, fitness, masáže, squash a ricochet.
 • RelaxPark - bobová dráha, lanový park, adrenalinové skluzavky a trampolíny.
 • Turistika – Javoří důl, Karlova pláň, Malý Staw, Modrý důl, Slatiná stráň

 

Zoo Dvůr Králové nad Labem (39km)

 • počtem zvířat je největší zoo u nás a zároveň je největším chovatelem afrických zvířat v Evropě. Jako jediná v Česku nabízí v létě Africké safari s volně vypuštěnými zvířaty.

 

Aquapark Babylon Liberec (90km)

 • jeden z největších tématických aquaparků. Naleznete zde několik, bazénů, skluzavek, tobogánů, romantické jeskyně, whirpooly, sauny a divokou řeku.

 

poloha Lovecké chatybobová dráha Lovecká chataAguapark Babylon Liberec