Chata Dobrá

Kraj: 
Prešovský kraj
Okolí: 
Ondavská vrchovina
Oblast: 
Domaša

Horizontal Tabs

Popis

Chata Dobrá sa nachádza v malebnom prostredí rekreačnej oblasti DOMAŠA pri reštaurácií Dobrá, blízko pláže, s výhľadom na vodu Domaše.
Má 2 samostatné vchody, vlastné parkovisko / pred chatou / a krytý altánok na opekanie s vodou a elektrinou.
Pre deti je k dispozícii detská hojdačka.
Kapacita chaty je maximálne 30 miest.
Vhodné na školenia, posedenia, školy v prírode, školské výlety, sústredenia, rodinné stretnutia a individuálne, či skupinové dovolenky.
K dispozícií je :
- spoločná kuchyňa
- spoločenská miestnosť s tv
- pinpong
Pred chatou je vlastné parkovisko, ohnisko.
Pri reštaurácií je kryté ohnisko, minigolf, detský bazén, ihrisko a domček Dobrá s ubytovacou kapacitou 8-10 os.

Priamo v hoteli sa nachádza jedáleň pre stravovanie ubytovaných hostí, reštaurácia so záhradným posedením vonku a bar s vnútorným kozubom.
 
Súčasťou areálu je ,, slovenská reštaurácia ,, s indiánskym salónikom, ktorej atmosféra pripomína typickú slovenskú dedinu.
 
Labužníci si môžu prísť na svoje výberom zo širokej ponuky hotových a minútkových jedál / od múčnych tatarčených pirohov cez lokše s mačankou až k rybacím a iným špecialitám, cestovinovým a zeleninovým pokrmom
K dobrej nálade prispieva cimbalová muzika, pri ktorej si hostia môžu posedieť každý víkend. V priestoroch reštaurácie sa môžu na objednávku usporiadať oslavy, bankety, svadby, stretnutia ...
Ponuka predaja ovčieho syra, aj údeného, bryndze, žinčice a domáce tatrčené pirohy, bryndzové halušky a mačanka s lokšami!!!!!!
 
Chata má vlastnú pláž s požičovňou vodných bicyklov a lodiek. Realizuje vyhliadkové plavby loďou - jachtou pre max. 10 osôb.V areáli sú vybudované oddychové plochy - detské ihrisko, ihrisko na futbal, volejbal, nohejbal, altánok, detský bazén. K dispozícii je biliard, šípky, detský futbal, stolný tenis.V novootvorenom relaxačnom centre ponúkame tieto služby : sauna, solárium, hydromasáž, perličkový kúpeľ, posilňovňa.Pre náročnejších zákazníkov dooručujeme minigolfové 9 - jamkové ihrisko, s oddychovou zónou jazierok, fontán, vodopádov, potôčikov a krásnej zelene.Relaxom pre mnohých sú turistické vychádzky so zberom húb, či rybolov, alebo iné aktivity.Asi 300 m od hotela je lyžiarský vlek, kde v zime si prídu na svoje nielen začiatočníci, ale aj skúsení lyžiari.

Chata Dobrá - Apartmánový byt – zadný samostatný vchod
Kapacita 4 – 6 osôb. V apartmáne sú 2 x 2 posteľová izba, 2x wc, kúpelňa, kuchyňa a spoločenská miestnosť s kozubom a s Tv.

Chata Dobrá - Predný vchod
Samostatné izby s možnosťou prístelok / prízemie, poschodie, podkrovie /.
3 x 2 posteľová izba
1 x 3 posteľová izba
2 x 4 posteľová izba
1 x 5 posteľová izba
Celková kapacita maximálne 25 osôb. V objekte sa nachádza 2 x wc,
2 x kúpelňa, kuchyňa a spoločenská izba s kozubom a Tv.

Zrubový domček s výhľadom na vodu
Celková kapacita je 10 osôb.
K vybaveniu zrubu patria izby , kuchyňa, 2 x wc, 2 x sprcha.
Pred chatkou je krásny bazén / len v lete / a ohnisko na opekanie.
Pre deti sú k dispozícií detské preliezky .
Súčasťou areálu je minigolfové ihrisko s rybníkmi a krásnou záhradnou scenériou.

Indiánsky salónik
Nachádza sa vo vnútri reštaurácie. Je vhodný na rodinné oslavy, posedenia, stretnutia, krstiny, I.sv. prijímania, školenia a iné udalosti.
Kapacita je maximálne  25 osôb.
Ponúkame komplet caterig – svadby, posedenia, oslavy, kary a iné udalosti !!!

 

Galerie
Ceník

Apartmánový byt - zadný samostatný vchod - kapacita 4 – 6 osôb
pre 2 os.              30.-eur / noc
od 2 os. – 6 os.  50.-eur / noc

Chata Dobrá - predný vchod - kapacita maximálne 25 osôb
Cena :   10.-eur / osoba / noc

Zrubový domček s výhľadom na vodu
Cena prenájmu :
do 5 osôb:50.-eur / noc
od 5 os. – 10 osôb:100.-eur / noc

Kontakt

Mobil: +421 (0)903 634 670, +421 (0)57 44 944 08, +421 (0)918 608 531
Adresa: Domaša - Dobrá, okr. Vranov nad Topľov
www: www.relaxslovakia.eu

Rezervace/Email
REZERVACE
Termín pobytu
Informace
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Možnosti v okolí

Rekreační oblast Domaša se rozprostírá na území dvou okresů Vranov nad Topľou a stropů v nadmořské výšce 156 mnm Vodní nádrž vznikla přehrazením řeky Ondava u obce Velká Domaša v letech 1962-67. Vodní hladina zalila 6 obcí s jejich katastru: Velká Domaša, Dobrá nad Ondavou, Trepec, Kelča, Valkov a Petejovce. Vody Ondavou se rozlili údolím v délce 14 a šířce 4 km, čímž se vytvořila vodní nádrž s čelní plochou 1510 ha, průměrnou hloubkou 18 a maximální hĺkou 32,5 m. Optimální klimatické podmínky s teplotou vody 20-23C zaručují příjemné koupání v čisté vodě od června do září.
 
Relax pro mnohé mohou být turistika, procházky po lese s možností sbírání hub a lesních plodů i poznávání historických zajímavosti Domaša.
Její břehy jsou lemovány zátokami a pahorky s neopakovatelnou scenérií a výhledem na zelenomodrou hladinu. Vodní plocha s přilehlými břehy jsou útočištěm druhově pestrého ptactva. Pokud máte štěstí, zahlédnete čápa černého, ​​kachny, kvakoš, kulíka, volavky, elegantní labutě, ale i dravou hají, či orla mořského. Pokud navštívíte středisko Nová Kelča, můžete se občerstvit při minerálním prameni Ščavica a prohlédnout si barokně rokokový kostel s prvky klasicismu, pocházející z roku 1780, který je od Domaša chráněn ochranným valem.
Směrem na Duklu se dostanete do vyhledávaného lázeňského města Bardejov a Bardejovských lázní se skanzenem lidové kultury. V okresech Stropkov a Svidník můžete obdivovat historicky cenné dřevěné kostelíky a příznivci moderního umění zase díla Andyho Warhola v Medzilaborcích. Město Stropkov se pyšní gotickým trojlod'ovým kostelem ze 14. století, kláštomým komplexem ze 17. století i nově postavený řecko katolickým kostelem. Pěknou atrakcí pro děti je ZOO Park.
Na východ z úpatí Vihorlatu se nabízí pohled na scenérii Sninských rybníků a blízké výstup na Sninský kámen Vám odhalí pohled na Mořské oko a Východoslovenská nížinu. Z historických památek se jen 13 km od Domaša rozprostírají zříceniny bývalého župního hradu Čičva z 13. století, ve Vranově je to římskokatolický kostel av Hanušovce Malý zámeček a renesančně-barokní zámeček, ve kterém sídlí vlastivědné muzeum.
Cestou z Vranova můžete poznat turistický vyhledávané Slanské vrchy a jejich Údolí obrů, Simonka, opálové doly na Dubník, gejzír v Herľany i množství fauny a flóry v chráněných územích.
 
Břehy Domaša jsou rozděleny do 5 rekreačních středisek. Do její západní části, kde se nachází hotel Dobrá je výborné spojení od Prešova, přes Hanušovce a dále 10 km dlouhou cestou bukovými lesy Nízkých Beskyd končící ve středisku Dobrá i hlavní trasou z Vranova nad Topľou. , Směrem na Stropkov a hraniční přechod, Dukla, do Polska 'se na východních březích rozprostírají střediska Poľany, Holčíkovce a Nová Kelča. Od Giraltoviec, Stropkova a Svidnik přes Lomné se dostanete do střediska Valkov.
Lokalita vodní plochy nabízí: opalování, člunkování, plachtění, surfing, stanování, plavba lodí, plážové sporty, v zimním období lyžování na sjezdovce dlouhé 650 m, vzdálené od hotelu pouhých 300 m, lyžování na běžkách, bruslení ...

Přidat komentář

To prevent automated spam submissions leave this field empty.