Zpráva o stavu

Submissions for this form are closed.

Chalupa u Kasslů - Vysočina

Kraj: 
Středočeský kraj
Okolí: 
Blažejovice
Oblast: 
střední Čechy, Vysočina

Horizontal Tabs

Popis

Chalupa U Kasslů - rodinná rekreace Vysočina

Ubytování pro 18 hostů ve dvou objektech se samostatným vchodem. První objekt se skládá ze dvou třílůžkových pokojů a soc. zařízení. Druhý objekt má čtyřlůžkový a třílůžkový pokoj, soc. zařízení a malou kuchyňku. Podkroví dvoulůžkový + třílůžkový, sociální zařízení. Ve společenské místnosti je letní kuchyně. Kapacita ubytování je 18 lůžek a 5 přistýlek. Celkem 6 samostatných pokojů. Chalupa u Kasslů se nachází v Blažejovicích ve Středočeském kraji a nabízí zahradu. Chalupa nabízí neplacené soukromé parkoviště a sdílenou místnost. Před objektem je rybník. V okolí se nachází také přehrada Trnávka, vodní nádrž Želiv, Sedlice.

Rekreační chalupa u Kasslů se nachází cca 75 km od Prahy, na Vysočině v obci Blažejovice nedaleko údolní nádrže Želivka-Švihov. Je tu čisté, klidné a pohodové prostředí. Poloha chalupy je ideální pro cykloturistiku, rybaření, sběr hub a lesních plodů nebo prostě pro odpočinek.

V obci je malá hospůdka, kde se bohužel nevaří. Nakoupit si ale můžete v nedalekém koloniálu. Na hotový oběd či večeři můžete zajet do Dolních Kralovic vzdálených 3 km, nebo Horních Pasek (vzdálenost 10 km), do Humpolce (15 km) nebo Lokte (6 km).

 

Nabídka ubytování na chalupě

Kapacita ubytování je 18 lůžek a 5 přistýlek. Celkem 6 samostatných pokojů.
V zadní části chalupy je v přízemí třílůžkový pokoj a v podkroví čtyřlůžkový pokoj.  Patří k nim malá kuchyňka s příslušenstvím. V hlavním podkroví jsou dva pokoje - třílůžkový a dvoulůžkový s příslušenstvím. Naproti je samostatný domeček se dvěma třílůžkovými pokoji s příslušenstvím. Celkem 6 pokojů.

Dále nabízíme letní kuchyň s krbem pro grilování a příjemným posezením. Vedle v herně je k dispozici kulečník a fotbálek.

Pro malé děti je k dispozici malé pískoviště, u kterého je posezení pro maminky. Na návsi před chalupou můžete využít dětské hřiště.

 

Charakter ubytování

  • Chata / chalupa
  • Penzion
  • Pokoje
  • V soukromí
  • Rodinné ubytování

 


Zjistit obsazenost  / rezervovat ubytování 

Galerie
Ceník
Kontakt
Rezervace/Email
Možnosti v okolí

KAM V OKOLÍ NA VÝLET

V případě, že by vám nestačil jen klid a pohoda, která se na naší chalupě naskýtá, tak na kolech či autem anebo, pokud jste sportovně založeni, můžete i po svých vyrazit do "ruchu okolního světa" a navštívit hrady, zámky nebo se kochat rozlehlou hladinou vody v přehradách a vodních nádržích, které se nacházejí v nedalekém okolí naší chalupy.

Jsou to například tyto: přehrada Trnávka, vodní nádrž Želiv, Sedlice, ...

Z hradů a zámků pak klášter Želiv, zřícenina hradu Orlík u Humpolce, hrad Lipnice nad Sázavou, zámek Růžkovy Lhotice, zámek Ledeč nad Sázavou, ...

 

V blízkosti můžete navštívit památky jako jsou např.:

  • klášter Želiv
  • zřícenina hradu Orlíku u Humpolce
  • hrad Lipnice nad Sázavou
  • zámek Růžkovy Lhotice
  • zámek Ledeč nad Sázavou