Zpráva o stavu

Submissions for this form are closed.

Chalupa Krásná - Pěnčín

Kraj: 
Liberecký kraj
Okolí: 
Krásná - Pěnčín
Oblast: 
Krkonoše, Jizerské hory

Horizontal Tabs

Popis

Chalupa Krásná - celoroční ubytování na horách

Ahoj, vítejte na chalupě v obci Krásná. Je tu  krásný klid, krásný výhled na Krkonoše. Chcete - li vidět ještě víc, vyjdete od chalupy na sever k rozhledně Černá studnice. Budete nadšeni výhledem na Jizerské hory, Krkonoše, Český ráj, Lužické hory s Ještědem. Z kopce na východ dojdete do obce Pěnčín - kozí farmy, kde nejen vyrábějí a prodávají kozí sýr, ale také chovají mnoho zajímavých domácích zvířátek. Je zde také ukázka výroby a prodej korálků. V blízkosti chalupy je několik možností koupání  (koupaliště, přehrada v Jablonci nad Nisou), dětské hřiště a mnoho turistických cest za krásami přírody a historie. Chalupa k pronajmutí poskytuje ubytování  až pro 7 osob.

 

Popis chalupy

  • Chalupa k pronajmutí poskytuje ubytování  až pro 7 osob.
  • Chalupa je po celkové rekonstrukci. Má 2 ložnice, v každé jsou 3 lůžka,  pracovnu s rozkládacím gaučem, společný pokoj s jídelním koutem a sedací  soupravou , TV a WiFi. Plně vybavenou kuchyň, koupelnu s vanou a dvě samostatné WC.

 

Galerie
Ceník

Kontakt

Rezervace/Email
Možnosti v okolí

Okolí chalupy

Směrem na jih dojdete k místnímu rodákovi doktoru Kittelovi, který v obci postavil zajímavou roubenou stavbu "Burk", kostel, faru s morovým sloupem. Nově je zde vybudované  muzeum, kde se o něm vše dozvíte a bilinková zahrádka.

Z kopce na východ dojdete do obce Pěnčín - kozí farmy, kde nejen vyrábějí a prodávají kozí sýr, ale také chovají mnoho zajímavých domácích zvířátek . Je zde také ukázka výroby a prodej korálků. Jezdí odtud výletní vláček na rozhlednu Černá studnice. Po cestě se dozvíte o zdejší sklářské historii. Je zde restaurace s příjemným venkovním posezením a pár kroků odtud je obchod s potravinami.

V blízkosti chalupy je několik možností koupání  (koupaliště,přehrada v Jablonci nN.), dětské hřiště a mnoho turistických cest za krásami přírody a historie.